Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              134.56         
           Kosová Michaela                 43.33 ( 1)               
           Šklíbová Jana                   50.54 ( 1)     94.27 ( 1)
           Filipová Ivana                  40.29 ( 2)    134.56 ( 1)

2. CHC 1  KOB Choceň                                    146.11   +11.15
           Chaloupková Lenka               53.37 ( 4)               
           Švadlenová Ivana                52.25 ( 2)    106.02 ( 2)
           Křivdová Lenka                  40.09 ( 1)    146.11 ( 2)

3. VAM 1  OOB Vamberk                                   163.48   +28.52
           Vandasová Markéta               44.05 ( 2)               
           Veverková Yveta                 65.44 ( 3)    109.49 ( 3)
           Koblicová Milena                53.59 ( 4)    163.48 ( 3)

   CET 1  TJ Loko Česká Třebová                           DISK         
           Hájková Ludmila                 52.41 ( 3)               
           Ľkopová Jana                     DISK                    
           Kovářová Anna                   45.58 ( 3)               

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      139.17         
           Novotná Iva                     44.26 ( 1)               
           Thýnová Ivana                   50.58 ( 3)     95.24 ( 1)
           Mádlová Iva                     43.53 ( 1)    139.17 ( 1)

2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       144.37   + 5.20
           Julínková Dana                  47.21 ( 3)               
           Roudná Eva                      50.34 ( 1)     97.55 ( 2)
           Vilnerová Eva                   46.42 ( 2)    144.37 ( 2)

3. ZAM 1  OB TJ Sokol Žamberk                           150.43   +11.26
           Nožková Dagmar                  52.16 ( 4)               
           Kobližková Hana                 51.30 ( 4)    103.46 ( 3)
           Cabalková Ivana                 46.57 ( 4)    150.43 ( 3)

4. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          151.30   +12.13
           Kubíčková Marcela               44.29 ( 2)               
           Lamichová Iva                   60.14 ( 5)    104.43 ( 4)
           Chvátilová Pavlína              46.47 ( 3)    151.30 ( 4)

5. ZAM 2  OB TJ Sokol Žamberk                           154.22   +15.05
           Kalousová Dana                  55.19 ( 5)               
           Martincová Helena               50.50 ( 2)    106.09 ( 5)
           Chládková Eva                   48.13 ( 5)    154.22 ( 5)

MS BRU 1  Ulita-HOBRA Orienteering Broumov                DISK         
           Rusinová Alena                  47.31                    
           Frömmelová Dana                 50.06          97.37     
           Kolářová Andrea                  DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
D14      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. CHC 1  KOB Choceň                                     91.18         
           Chaloupková Veronika            27.38 ( 1)               
           Semrádová Jana                  27.33 ( 1)     55.11 ( 1)
           Chaloupková Kateřina            36.07 ( 6)     91.18 ( 1)

2. STH 1  SK Studenec                                    99.03   + 7.45
           Urbanová Markéta                30.58 ( 3)               
           Jezdinská Natálie               34.42 ( 2)     65.40 ( 2)
           Kalenská Dominika               33.23 ( 3)     99.03 ( 2)

3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          105.36   +14.18
           Hápová Petra                    33.36 ( 5)               
           Kubíčková Jana                  39.42 ( 4)     73.18 ( 4)
           Chaloupská Barbora              32.18 ( 2)    105.36 ( 3)

4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       107.32   +16.14
           Kopecká Anna                    29.02 ( 2)               
           Kmentová Barbora                47.19 ( 6)     76.21 ( 5)
           Šrenkelová Ilona                31.11 ( 1)    107.32 ( 4)

5. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      108.12   +16.54
           Thýnová Nikola                  34.16 ( 6)               
           Malinová Apolena                38.53 ( 3)     73.09 ( 3)
           Větříčková Andrea               35.03 ( 4)    108.12 ( 5)

6. SJC    Sportcentrum Jičín                            112.55   +21.37
           Zlámalová Nikola                33.32 ( 4)               
           Chrtková Terezie                43.28 ( 5)     77.00 ( 6)
           Janků Anna                      35.55 ( 5)    112.55 ( 6)

MS CET 1  TJ Loko Česká Třebová                            abs         
           Gažiová Kristýna                52.25                    
           Gažiová Romana                  60.07         112.32     
                                             abs                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       141.12         
           Novotná Jiřina                  50.53 ( 2)               
           Víchová Ladislava               42.30 ( 1)     93.23 ( 1)
           Klimplová Alena                 47.49 ( 1)    141.12 ( 1)

2. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       181.15   +40.03
           Nýdrlová Eva                    49.18 ( 1)               
           Knoblochová Věra                67.18 ( 2)    116.36 ( 2)
           Vlachová Hana                   64.39 ( 2)    181.15 ( 2)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
D18      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
MS SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      157.37         
           Zemánková Tereza                43.10                    
           Langrová Anna                   55.16          98.26     
           Červená Adéla                   59.11         157.37     

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
D21      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       134.39         
           Fenclová Marta                  43.14 ( 1)               
           Škodová Petra                   46.44 ( 2)     89.58 ( 1)
           Przyczková Michaela             44.41 ( 2)    134.39 ( 1)

2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       143.19   + 8.40
           Knapová Lenka                   45.44 ( 2)               
           Knapová Iva                     55.56 ( 4)    101.40 ( 2)
           Knapová Jana                    41.39 ( 1)    143.19 ( 2)

3. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       154.28   +19.49
           Valachová Martina               63.19 ( 8)               
           Hermanová Zuzana                43.25 ( 1)    106.44 ( 4)
           Zvěřinová Martina               47.44 ( 3)    154.28 ( 3)

4. VAM 1  OOB Vamberk                                   159.14   +24.35
           Petrasová Zuzana                51.33 ( 3)               
           Smutná Jana                     54.04 ( 3)    105.37 ( 3)
           Smutná Pavla                    53.37 ( 5)    159.14 ( 4)

5. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       167.40   +33.01
           Petráčková Klára                51.37 ( 4)               
           Fenclová Tereza                 66.30 ( 7)    118.07 ( 6)
           Stryková Kateřina               49.33 ( 4)    167.40 ( 5)

6. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      175.39   +41.00
           Stulíková Barbora               54.39 ( 5)               
           Suchá Eva                       60.18 ( 6)    114.57 ( 5)
           Novotná Barbora                 60.42 ( 6)    175.39 ( 6)

7. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              191.08   +56.29
           Andršová Jana                   59.14 ( 6)               
           Kosková Kateřina                59.54 ( 5)    119.08 ( 7)
           Jarošová Kateřina               72.00 ( 7)    191.08 ( 7)

8. JIL 1  OK Jilemnice                                  233.21   +98.42
           Augustinova Bohdana             59.35 ( 7)               
           Králová Tereza                  90.19 ( 8)    149.54 ( 8)
           Erbenová Karolíma               83.27 ( 8)    233.21 ( 8)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
DH12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                        66.44         
           Roudný Martin                   19.15 ( 2)               
           Roudný Václav                   24.36 ( 2)     43.51 ( 1)
           Brožová Zuzana                  22.53 ( 2)     66.44 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                           74.18   + 7.34
           Metelka Ondřej                  19.01 ( 1)               
           Samek Tomáš                     25.06 ( 4)     44.07 ( 2)
           Chaloupský Jakub                30.11 ( 5)     74.18 ( 2)

 3. BRU 1  Ulita-HOBRA Orienteering Broumov               74.21   + 7.37
           Rusin Jan                       21.14 ( 3)               
           Volák Ondřej                    22.55 ( 1)     44.09 ( 3)
           Kolář Adam                      30.12 ( 6)     74.21 ( 3)

 4. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou               81.52   +15.08
           Kosová Tereza                   26.08 ( 7)               
           Šklíbová Veronika               29.35 ( 6)     55.43 ( 6)
           Filipová Tereza                 26.09 ( 4)     81.52 ( 4)

 5. SJC 1  Sportcentrum Jičín                             87.44   +21.00
           Vejražková Róza                 26.02 ( 6)               
           Kuchařová Rozálie               40.53 (13)     66.55 (12)
           Kochová Anna                    20.49 ( 1)     87.44 ( 5)

 6. STH 1  SK Studenec                                    87.50   +21.06
           Štefan Vít                      30.08 ( 9)               
           Urban Dominik                   34.30 (10)     64.38 (11)
           Chrástová Tereza                23.12 ( 3)     87.50 ( 6)

 7. HOR 1  TJ Jiskra Hořice                               92.00   +25.16
           Rückerová Šárka                 25.54 ( 5)               
           Rücker Jan                      27.15 ( 5)     53.09 ( 4)
           Vávra Jakub                     38.51 ( 9)     92.00 ( 7)

 8. SJC 2  Sportcentrum Jičín                             95.27   +28.43
           Karásek Matěj                   31.35 (13)               
           Tuma Matěj                      30.31 ( 7)     62.06 ( 8)
           Zalaba Tomáš                    33.21 ( 7)     95.27 ( 8)

 9. SJC 3  Sportcentrum Jičín                             96.31   +29.47
           Tumová Adela                    30.46 (11)               
           Franta Jonáš                    31.24 ( 8)     62.10 ( 9)
           Břeň Daniel                     34.21 ( 8)     96.31 ( 9)

10. SRK 2  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              104.11   +37.27
           Paleček Ondřej                  30.40 (10)               
           Zemánek Mikuláš                 24.43 ( 3)     55.23 ( 5)
           Šabata Radek                    48.48 (11)    104.11 (10)

11. CHC 1  KOB Choceň                                    112.24   +45.40
           Jelínková Zuzana                41.10 (15)               
           Shánělová Štěpánka              32.11 ( 9)     73.21 (13)
           Grundman Viktor                 39.03 (10)    112.24 (11)

12. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      122.08   +55.24
           Langr Jan                       25.32 ( 4)               
           Suchá Simona                    36.30 (12)     62.02 ( 7)
           Thýnová Martina                 60.06 (12)    122.08 (12)

    LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
           Pušová Bára                     34.46 (14)               
           Borský Jakub                    51.50 (14)     86.36 (14)
           Pipek Ondřej                     DISK                    

    LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
           Konvalinka Jindřich             26.56 ( 8)               
           Francová Lucie                  35.31 (11)     62.27 (10)
           Vojtíšková Viktorie              DISK                    

    BRU 2  Ulita-HOBRA Orienteering Broumov                 abs         
           Kolář Jan                       31.25 (12)               
                                             abs                    
                                             abs                    

MS  ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                              86.11   +19.27
           Novotná Tereza                  28.13                    
           Novotný Erik                    35.11          63.24     
           Novotná Klára                   22.47          86.11     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       112.59         
           Štregl Petr                     40.22 ( 3)               
           Wohanka Pavel                   40.45 ( 2)     81.07 ( 2)
           Polák Vlastimil                 31.52 ( 1)    112.59 ( 1)

2. VAM 1  OOB Vamberk                                   113.50   + 0.51
           Filip Libor                     40.12 ( 2)               
           Koblic Jan                      40.09 ( 1)     80.21 ( 1)
           Netopil Libor                   33.29 ( 2)    113.50 ( 2)

3. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          124.24   +11.25
           Samek Petr                      38.08 ( 1)               
           Chaloupský David                45.01 ( 3)     83.09 ( 3)
           Růžička Ivan                    41.15 ( 3)    124.24 ( 3)

4. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      159.35   +46.36
           Novotný Pavel                   63.24 ( 6)               
           Slovák Miroslav                 53.07 ( 4)    116.31 ( 6)
           Langr Jan                       43.04 ( 4)    159.35 ( 4)

5. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              162.21   +49.22
           Locker Martin                   55.02 ( 5)               
           Hauptfleisch Roman              58.44 ( 5)    113.46 ( 5)
           Šklíba Jan                      48.35 ( 5)    162.21 ( 5)

6. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          164.23   +51.24
           Háp Pavel                       41.42 ( 4)               
           Faltejsek Pavel                 63.23 ( 6)    105.05 ( 4)
           Chvátil Jiří                    59.18 ( 6)    164.23 ( 6)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
H135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. CHC 2  KOB Choceň                                    101.57         
           Křivda Ivan                     35.24 ( 4)               
           Švadlena Pavel                  31.36 ( 1)     67.00 ( 1)
           Švadlena Jiří                   34.57 ( 4)    101.57 ( 1)

 2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       103.09   + 1.12
           Roudný Václav                   39.47 ( 7)               
           Valach Petr                     34.10 ( 3)     73.57 ( 6)
           Fencl Petr                      29.12 ( 1)    103.09 ( 2)

 3. LTU 1  OOB TJ Lokomotiva Trutnov                     103.57   + 2.00
           Killar Marek                    29.49 ( 1)               
           Horák Jiří                      41.11 ( 6)     71.00 ( 4)
           Petržela Pavel                  32.57 ( 3)    103.57 ( 3)

 4. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      106.38   + 4.41
           Hausvater Karel                 38.29 ( 5)               
           Gazdačko Milan                  35.24 ( 4)     73.53 ( 5)
           Chmelař Pavel                   32.45 ( 2)    106.38 ( 4)

 5. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             107.12   + 5.15
           Moskva Roman                    33.27 ( 3)               
           Novotný Tomáš                   33.49 ( 2)     67.16 ( 2)
           Babák Jiří                      39.56 ( 6)    107.12 ( 5)

 6. HOR 1  TJ Jiskra Hořice                              130.21   +28.24
           Vávra Martin                    30.06 ( 2)               
           Vávra Radek                     37.16 ( 5)     67.22 ( 3)
           Vojtech Libor                   62.59 ( 9)    130.21 ( 6)

 7. CHC 1  KOB Choceň                                    138.40   +36.43
           Půlpán Roman                    39.14 ( 6)               
           Chaloupka Stanislav             52.35 ( 8)     91.49 ( 8)
           Jelínek Roman                   46.51 ( 7)    138.40 ( 7)

 8. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       142.15   +40.18
           Novotný Miroslav                48.32 ( 9)               
           Vícha Vladimír                  54.32 ( 9)    103.04 ( 9)
           Cinkan Zdeněk                   39.11 ( 5)    142.15 ( 8)

 9. KUN 1  TJ Sokol Kunvald                              200.59   +99.02
           Rusz Roman                      51.26 (10)               
           Holubar David                   89.23 (10)    140.49 (10)
           Lux Zdeněk                      60.10 ( 8)    200.59 ( 9)

    LTU 2  OOB TJ Lokomotiva Trutnov                       DISK         
           Rejmont Milan                   42.13 ( 8)               
           Krejčí Jaroslav                 48.47 ( 7)     91.00 ( 7)
           Bendák Petr                      DISK                    

MS  ZAM 1  OB TJ Sokol Žamberk                           157.57   +56.00
           Andrš Milan                     51.18                    
           Janeba Petr                     53.20         104.38     
           Borovička Tomáš                 53.19         157.57     

MS  BRU 1  Ulita-HOBRA Orienteering Broumov              124.27   +22.30
           Volák Pavel                     42.08                    
           Rusin Jan                       48.43          90.51     
           Kolář Radek                     33.36         124.27     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou               81.13         
           Locker Tomáš                    23.54 ( 2)               
           Šklíba Michal                   35.26 ( 5)     59.20 ( 2)
           Vandas Daniel                   21.53 ( 1)     81.13 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                           87.01   + 5.48
           Maňák Michal                    29.03 ( 3)               
           Chvátil Šimon                   29.07 ( 1)     58.10 ( 1)
           Mašata Metoděj                  28.51 ( 2)     87.01 ( 2)

 3. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      103.23   +22.10
           Gebrt Jan                       23.37 ( 1)               
           Pek Daniel                      39.08 ( 6)     62.45 ( 4)
           Hájek Jakub                     40.38 ( 4)    103.23 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       109.06   +27.53
           Borský Matěj                    31.16 ( 5)               
           Žák Jan                         31.12 ( 3)     62.28 ( 3)
           Burda Jan                       46.38 ( 5)    109.06 ( 4)

 5. SJC 2  Sportcentrum Jičín                            109.58   +28.45
           Ferbr Jan                       30.48 ( 4)               
           Kubánek Jaroslav                42.14 ( 8)     73.02 ( 5)
           Macko Lukáš                     36.56 ( 3)    109.58 ( 5)

    PHK 2  OK 99 Hradec Králové                            DISK         
           Hůlek Matěj                      DISK                    
           Faltejsek Jan                   32.40 ( 4)               
           Kučera Kryšpín                  50.24 ( 6)               

    LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
           Soudek Ondřej                   52.05 ( 6)               
           Pučan Martin                    41.04 ( 7)     93.09 ( 6)
           Žák Michal                       DISK                    

    CHC 1  KOB Choceň                                      DISK         
           Křivda Tomáš                     DISK                    
           Švadlena Michal                 30.56 ( 2)               
           Grundman Václav                 51.19 ( 7)               

MS  VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       107.14   +26.01
           Tryzna Matěj                    49.52                    
           Tryzna Pavel                    33.13          83.05     
           Starý Ondra                     24.09         107.14     

MS  LTU 1  OOB TJ Lokomotiva Trutnov                      97.51   +16.38
           Killar Lukáš                    39.12                    
           Ryba David                      29.14          68.26     
           Bendák Jan                      29.25          97.51     

MS  ZAM 1  OB TJ Sokol Žamberk                             DISK         
           Jansová Doubravka               45.27                    
           Novotný Matěj                    DISK                    
           Lauterbach David                55.11                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. KUN 1  TJ Sokol Kunvald                              119.45         
           Bílek Jaromír                   35.16 ( 1)               
           Šroler Zdeněk                   50.19 ( 2)     85.35 ( 2)
           Trejtnar Pavel                  34.10 ( 1)    119.45 ( 1)

2. SJC    Sportcentrum Jičín                            122.50   + 3.05
           Havlík Jaroslav                 41.31 ( 2)               
           Zalaba Jindřich                 39.03 ( 1)     80.34 ( 1)
           Řehák Pavel                     42.16 ( 2)    122.50 ( 2)

MS STH 1  SK Studenec                                   264.40  +144.55
           Hrncirova Lenka                111.33                    
           Hrnčířová Magda                 80.23         191.56     
           Puš Roman                       72.44         264.40     

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
H18      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. CHC 1  KOB Choceň                                    121.21         
           Křivda Martin                   36.08 ( 1)               
           Sháněl Jan                      40.42 ( 1)     76.50 ( 1)
           Semrád Ladislav                 44.31 ( 3)    121.21 ( 1)

2. SJC    Sportcentrum Jičín                            124.25   + 3.04
           Štál Jan                        39.22 ( 2)               
           Zlámal David                    44.57 ( 4)     84.19 ( 2)
           Zikmund Zdeněk                  40.06 ( 2)    124.25 ( 2)

3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       128.55   + 7.34
           Jurica Jan                      48.42 ( 4)               
           Deml Tomáš                      44.27 ( 3)     93.09 ( 4)
           Netuka Vojtěch                  35.46 ( 1)    128.55 ( 3)

4. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       143.27   +22.06
           Zelinka Jan                     45.11 ( 3)               
           Kanta Martin                    42.26 ( 2)     87.37 ( 3)
           Bezdíček Kryštof                55.50 ( 6)    143.27 ( 4)

5. ZAM 1  OB TJ Sokol Žamberk                           155.19   +33.58
           Dušek Martin                    48.49 ( 5)               
           Ježdík Václav                   59.22 ( 5)    108.11 ( 5)
           Lesák Jakub                     47.08 ( 4)    155.19 ( 5)

6. VAM 1  OOB Vamberk                                   194.48   +73.27
           Valeš Martin                    73.23 ( 6)               
           Vídeňský Jakub                  66.39 ( 6)    140.02 ( 6)
           Vyskočil Štěpán                 54.46 ( 5)    194.48 ( 6)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
H180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       107.46         
           Knap Jan                        35.48 ( 2)               
           Třasák Milan                    43.10 ( 3)     78.58 ( 2)
           Farář Václav                    28.48 ( 1)    107.46 ( 1)

2. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       109.22   + 1.36
           Farář Jaroslav                  35.43 ( 1)               
           Štregl Tomáš                    43.06 ( 2)     78.49 ( 1)
           Knobloch Jindřich               30.33 ( 2)    109.22 ( 2)

3. ZAM 1  OB TJ Sokol Žamberk                           121.17   +13.31
           Šponar Josef                    43.18 ( 4)               
           Tobiška Václav                  37.47 ( 1)     81.05 ( 3)
           Fikejs Vladimír                 40.12 ( 5)    121.17 ( 3)

4. CET 1  TJ Loko Česká Třebová                         122.40   +14.54
           Rybička Jan                     43.02 ( 3)               
           Pilgr Bohuslav                  48.01 ( 5)     91.03 ( 4)
           Čípa Jiří                       31.37 ( 3)    122.40 ( 4)

5. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       160.02   +52.16
           Sáňka Bedřich                   46.36 ( 5)               
           Klimpl Petr                     55.13 ( 6)    101.49 ( 5)
           Čepelka Petr                    58.13 ( 6)    160.02 ( 5)

   SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou                DISK         
           Stárek Jiří                      DISK                    
           Pohl Zdeněk                     43.36 ( 4)               
           Vítek Zdeněk                    39.53 ( 4)               

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       125.22         
           Záveský Filip                   44.05 ( 2)               
           Nožka Radek                     41.25 ( 2)     85.30 ( 2)
           Kubelka Tomáš                   39.52 ( 2)    125.22 ( 1)

 2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       128.06   + 2.44
           Zvěřina Petr                    43.02 ( 1)               
           Štěrba Zbyněk                   40.39 ( 1)     83.41 ( 1)
           Procházka David                 44.25 ( 3)    128.06 ( 2)

 3. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      141.47   +16.25
           Smitka Jan                      53.07 ( 8)               
           Weiner Jakub                    50.47 ( 6)    103.54 ( 6)
           Šmehlík Eduard                  37.53 ( 1)    141.47 ( 3)

 4. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       141.56   +16.34
           Klapal Jan                      49.11 ( 4)               
           Hovorka Lukáš                   45.00 ( 3)     94.11 ( 3)
           Knížek Jiří                     47.45 ( 4)    141.56 ( 4)

 5. PHK    OK 99 Hradec Králové                          144.26   +19.04
           Panchártek Jan                  44.15 ( 3)               
           Horáček Petr                    51.05 ( 7)     95.20 ( 4)
           Růžička Adam                    49.06 ( 5)    144.26 ( 5)

 6. VAM 1  OOB Vamberk                                   155.01   +29.39
           Dvořáček Radek                  51.11 ( 5)               
           Klícha Martin                   48.04 ( 4)     99.15 ( 5)
           Veverka Tomáš                   55.46 ( 6)    155.01 ( 6)

 7. CHC 1  KOB Choceň                                    164.05   +38.43
           Pátek Michal                    57.11 (11)               
           Pešek Ondřej                    49.32 ( 5)    106.43 ( 7)
           Šlajs Tomáš                     57.22 ( 7)    164.05 ( 7)

 8. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          168.01   +42.39
           Muller Martin                   51.39 ( 6)               
           Kubat Jan                       55.40 ( 8)    107.19 ( 8)
           Zelenka Tomas                   60.42 ( 9)    168.01 ( 8)

 9. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              176.03   +50.41
           Pátek Lukáš                     52.11 ( 7)               
           Krmaš Václav                    55.45 ( 9)    107.56 ( 9)
           Jirčák Ondřej                   68.07 (11)    176.03 ( 9)

10. CHC 2  KOB Choceň                                    179.49   +54.27
           Grundman Vojtěch                56.55 (10)               
           Janeba Vladimír                 64.09 (10)    121.04 (11)
           Sýkora Bohumil                  58.45 ( 8)    179.49 (10)

11. STH 1  SK Studenec                                   184.30   +59.08
           Uvizl Marek                     55.48 ( 9)               
           Uvizl Ivan                      65.08 (11)    120.56 (10)
           Chrást Tomáš                    63.34 (10)    184.30 (11)

12. VAM 2  OOB Vamberk                                   207.48   +82.26
           Hladký Viktor                   63.32 (13)               
           Smutný Šimon                    74.37 (14)    138.09 (13)
           Hudak Stanislav                 69.39 (12)    207.48 (12)

13. CET 1  TJ Loko Česká Třebová                         214.18   +88.56
           Záveský Marek                   61.00 (12)               
           Ľafář Miroslav                  66.37 (12)    127.37 (12)
           Záveský Richard                 86.41 (13)    214.18 (13)

    LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
           Kaštánek Petr                   70.59 (14)               
           Šabatka Petr                    69.17 (13)    140.16 (14)
           Václavek Jan                     DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní mistrovství štafet
MIX      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou               96.12         
           Ptáček Martin                   30.14 ( 1)               
           Říčařová Žaneta                 37.41 ( 1)     67.55 ( 1)
           Jiroušek Vít                    28.17 ( 1)     96.12 ( 1)

2. VAM 1  OOB Vamberk                                   122.23   +26.11
           Vandas Luděk                    31.19 ( 2)               
           Hostaš Zdeněk                   49.12 ( 4)     80.31 ( 2)
           Hostinská Jana                  41.52 ( 2)    122.23 ( 2)

3. VAK                                                  128.16   +32.04
           Kohout Josef                    40.38 ( 5)               
           Souček Pavel                    44.25 ( 2)     85.03 ( 4)
           Soucek Tomas                    43.13 ( 3)    128.16 ( 3)

4. SRK    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              134.39   +38.27
           Hrobař Rudolf                   35.19 ( 3)               
           Kulhavá Jarmila                 47.48 ( 3)     83.07 ( 3)
           Peremská Dana                   51.32 ( 4)    134.39 ( 4)

5. CHC 1  KOB Choceň                                    155.14   +59.02
           Košťalková Julie                38.29 ( 4)               
           Semrádová Jitka                 57.12 ( 5)     95.41 ( 5)
           Pěluchová Daniela               59.33 ( 5)    155.14 ( 5)

------------------------------------------------------------------------------