Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D21A      2.40 km, 50 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fenclová Marta            LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice         15.45         
 2. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         17.22   + 1.37
 3. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         17.23   + 1.38
 4. Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         17.29   + 1.44
 5. Uvizlová Martina          SJC8665 R Sportcentrum Jičín              17.47   + 2.02
 6. Hermanová Zuzana          LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice         17.57   + 2.12
 7. Przyczková Michaela       LPU8499 C OK Lokomotiva Pardubice         18.21   + 2.36
 8. Knapová Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         19.19   + 3.34
 9. Valachová Martina         LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice         20.27   + 4.42
10. Petráčková Klára          LPU9261 R OK Lokomotiva Pardubice         20.29   + 4.44
11. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     20.48   + 5.03
12. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     21.27   + 5.42
13. Stulíková Barbora         SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové        24.18   + 8.33
14. Říčařová Žaneta           SRK9152 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  24.20   + 8.35
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H21A      2.70 km, 50 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nožka Radek               LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice         16.02         
 2. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        16.04   + 0.02
 3. Zbranek Roman             ASU8808 E Magnus Orienteering             16.07   + 0.05
 4. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         16.18   + 0.16
 5. Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice         16.41   + 0.39
 6. Hovorka Lukáš             LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice         16.42   + 0.40
 7. Panchártek  Jan           PHK8802 R OK 99 Hradec Králové            16.48   + 0.46
 8. Jirásek Michal            SHK8901 R TJ Slavia Hradec Králové        16.56   + 0.54
 9. Procházka David           LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice         17.03   + 1.01
10. Klapal Jan                LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice         17.09   + 1.07
10. Štěrba Zbyněk             LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice         17.09   + 1.07
12. Zvěřina Petr              LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice         17.19   + 1.17
13. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    17.31   + 1.29
14. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                    17.36   + 1.34
15. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        17.51   + 1.49
16. Pátek Michal              CHC8603 C KOB Choceň                      17.55   + 1.53
17. Müller  Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové            17.58   + 1.56
18. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      17.59   + 1.57
19. Klícha Martin             VAM8811 C OOB Vamberk                     18.29   + 2.27
20. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      18.32   + 2.30
21. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     19.05   + 3.03
22. Smitka Jan                SHK9204 A TJ Slavia Hradec Králové        19.35   + 3.33
23. Grundman Vojtěch          CHC8801 C KOB Choceň                      19.38   + 3.36
24. Knížek Jiří               LPU8204 C OK Lokomotiva Pardubice         19.54   + 3.52
25. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    19.55   + 3.53
26. Krmaš Václav              SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.57   + 3.55
27. Wohanka Pavel             VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         20.22   + 4.20
28. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      21.20   + 5.18
29. Zelenka  Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové            21.44   + 5.42
30. Kubát  Jan                PHK8902 C OK 99 Hradec Králové            21.57   + 5.55
31. Deml Tomáš                LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice         23.50   + 7.48
    Uvizl Marek               STH9202 A SK Studenec                      DISK         
    Bolech Filip              LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Šlajs Tomáš               CHC8303 C KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D10C      1.30 km, 20 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chrástová Tereza          STH0251 C SK Studenec                     12.33         
2. Vandasová Adéla           VAM0251 C OOB Vamberk                     13.33   + 1.00
3. Janků Anna                SJC0252 C Sportcentrum Jičín              16.20   + 3.47
4. Holečková Petra           SHK0250 C TJ Slavia Hradec Králové        18.17   + 5.44
5. Kuchařová Rozárka         SJC0251 C Sportcentrum Jičín              19.22   + 6.49
6. Pušová Bára               LPU0357 C OK Lokomotiva Pardubice         20.14   + 7.41
7. Suchá Simona              SHK0351 C TJ Slavia Hradec Králové        21.22   + 8.49
8. Thýnová Martina           SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové        27.53   +15.20
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D10N      1.80 km, 50 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chvátilová Johana         PHK0450 C OK 99 Hradec Králové            15.18         
2. Kovářová Jana             CET0251 C TJ Loko Česká Třebová           18.11   + 2.53
3. Bártová Adéla             LPU0353 C OK Lokomotiva Pardubice         21.06   + 5.48
4. Málková Naďa              SRK0450 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.04   + 7.46
5. Kroniková Sylvie          SHK0450 C TJ Slavia Hradec Králové        23.41   + 8.23
   Hrnčířová Ivana           STH0351 C SK Studenec                      DISK         
MS Musilová Elena            ASU0399 C Magnus Orienteering              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D12C      1.30 km, 20 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Peterová Jana             DOB0051 B KOB Dobruška                    12.30         
 2. Filipová Tereza           SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  13.04   + 0.34
 3. Hápová Petra              PHK0051 C OK 99 Hradec Králové            13.05   + 0.35
 4. Vejražková Róza           SJC0151 C Sportcentrum Jičín              13.56   + 1.26
 5. Vojtíšková Viktorie       LPU0051 C OK Lokomotiva Pardubice         14.05   + 1.35
 6. Thýnová Nikola            SHK0051 B TJ Slavia Hradec Králové        14.49   + 2.19
 7. Rückerová Šárka           HOR0050 C TJ Jiskra Hořice                15.04   + 2.34
 8. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               16.15   + 3.45
 9. Šklíbová Veronika         SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.34   + 4.04
10. Kosová Tereza             SRK0151 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.42   + 4.12
11. Hrnčířová Magda           STH0051 C SK Studenec                     17.04   + 4.34
12. Brožová Zuzana            LPU0053 B OK Lokomotiva Pardubice         17.09   + 4.39
13. Chaloupková Kateřina      CHC0051 C KOB Choceň                      17.15   + 4.45
14. Shánělová Štěpánka        CHC0152 C KOB Choceň                      17.58   + 5.28
15. Kacálková Agáta           SRK0154 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.48   + 8.18
16. Kochová Anna              SJC0153 C Sportcentrum Jičín              22.18   + 9.48
17. Dvořáková Anna            JIL0154 C OK Jilemnice                    23.53   +11.23
18. Gallová Veronika          JIL0052 C OK Jilemnice                    24.14   +11.44
19. Francová Lucie            LPU0152 C OK Lokomotiva Pardubice         24.25   +11.55
20. Chvojková Klára           SRK0150 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  25.50   +13.20
21. Weberová  Adéla           PHK0155 C OK 99 Hradec Králové            29.34   +17.04
22. Richtrová Kateřina        JIL0151 C OK Jilemnice                    33.21   +20.51
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D12D      1.30 km, 20 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kroniková Štěpánka        SHK0150 C TJ Slavia Hradec Králové        15.18         
2. Zimová Barbora            SHK0152 C TJ Slavia Hradec Králové        17.19   + 2.01
3. Jelinkova Zuzana          CHC0151 C KOB Choceň                      20.06   + 4.48
4. Tumová Adela              SJC0154 C Sportcentrum Jičín              37.44   +22.26
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D14C      1.50 km, 35 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Semrádová Jana            CHC9951 B KOB Choceň                      12.42         
 2. Kopecká Anna              LPU9958 B OK Lokomotiva Pardubice         13.45   + 1.03
 3. Chaloupková Veronika      CHC9852 A KOB Choceň                      14.45   + 2.03
 4. Urbanová Markéta          STH9953 B SK Studenec                     15.07   + 2.25
 5. Chaloupská Barbora        PHK9951 B OK 99 Hradec Králové            15.09   + 2.27
 6. Šrenkelová Ilona          LPU9955 B OK Lokomotiva Pardubice         15.53   + 3.11
 7. Kalenská Dominika         STH9958 B SK Studenec                     15.55   + 3.13
 8. Větříčková Andrea         SHK9951 B TJ Slavia Hradec Králové        16.43   + 4.01
 9. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               16.57   + 4.15
10. Sedláčková Tereza         LTU9852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       18.48   + 6.06
11. Kubíčková  Jana           PHK9999 B OK 99 Hradec Králové            21.29   + 8.47
12. Zemanová Kateřina         ZAM9851 C OB TJ Sokol Žamberk             22.33   + 9.51
13. Jezdinská Natálie         STH9954 B SK Studenec                     23.59   +11.17
14. Chrtková Terezie          SJC9852 C Sportcentrum Jičín              25.38   +12.56
15. Kubečková  Veronika       PHK9853 C OK 99 Hradec Králové            27.16   +14.34
    Kubíčková Kateřina        VAM9952 B OOB Vamberk                      DISK         
    Zlámalová Nikola          SJC9951 B Sportcentrum Jičín               DISK         
    Malinová Apolena          SHK9952 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D14D      1.30 km, 20 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kmentová Barbora          LPU9957 C OK Lokomotiva Pardubice         16.11         
2. Jarošová Michaela         SRK9952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.07   + 0.56
3. Gažiová Romana            CET9851 C TJ Loko Česká Třebová           30.11   +14.00
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D16C      1.60 km, 15 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zemánková Tereza          SRK9752 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.15         
 2. Petrasová Zuzana          VAM9653 A OOB Vamberk                     17.29   + 1.14
 3. Fenclová Tereza           LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice         18.28   + 2.13
 4. Červená Adéla             SHK9755 B TJ Slavia Hradec Králové        19.00   + 2.45
 5. Langrová Anna             SHK9753 B TJ Slavia Hradec Králové        19.24   + 3.09
 6. Kosková Kateřina          SRK9654 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.35   + 3.20
 7. Šádková  Lucie            PHK9654 B OK 99 Hradec Králové            21.49   + 5.34
 8. Koutná  Hana              PHK9651 C OK 99 Hradec Králové            23.10   + 6.55
    Jansová Doubravka         ZAM9751 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Zákravská Adéla           SNA9751 C TJ START Náchod                  DISK         
    Košťalková Julie          CHC9752 C KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D16D      1.50 km, 35 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gažiová Kristýna          CET9751 C TJ Loko Česká Třebová           28.22         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D18C      2.00 km, 50 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
   Jansová Agáta             ZAM9551 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D21C      2.20 km, 50 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vávrová Veronika          ASU8598 C Magnus Orienteering             18.10         
 2. Novotná Barbora           SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králové        19.09   + 0.59
 3. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         19.42   + 1.32
 4. Bolechová Anežka          LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice         20.24   + 2.14
 5. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         21.53   + 3.43
 6. Jarošová Kateřina         SRK9357 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  21.55   + 3.45
 7. Peremská Dana             SRK9351 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  21.59   + 3.49
 8. Švíglerová Pavla          LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice         22.13   + 4.03
 9. Samková  Renáta           PHK7456 C OK 99 Hradec Králové            22.37   + 4.27
10. Kisková Klára             LPU9356 C OK Lokomotiva Pardubice         23.15   + 5.05
11. Staňková Lucie            DOB8756 C KOB Dobruška                    23.24   + 5.14
12. Lamichová  Kateřina       PHK8359 C OK 99 Hradec Králové            24.17   + 6.07
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D21D      1.90 km, 45 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Andršová Jana             SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.04         
 2. Stolinová Lenka           DOB8158 C KOB Dobruška                    18.29   + 0.25
 3. Augustinová Bohdana       JIL8952 C OK Jilemnice                    19.05   + 1.01
 4. Kubečková Zdena           PHK7551 C OK 99 Hradec Králové            19.13   + 1.09
 5. Venclová Veronika         ZAM8051 C OB TJ Sokol Žamberk             19.30   + 1.26
 6. Horká Marie               ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí      19.53   + 1.49
 7. Suchá Eva                 SHK7851 C TJ Slavia Hradec Králové        20.41   + 2.37
 8. Balcarová Mirka           PHK9151 C OK 99 Hradec Králové            21.28   + 3.24
 9. Šponarová Lucie           ZAM9151 C OB TJ Sokol Žamberk             21.35   + 3.31
10. Králová Tereza            JIL8751 C OK Jilemnice                    21.45   + 3.41
11. Hostinská Jana            VAM8451 C OOB Vamberk                     22.34   + 4.30
12. Kadaňová Barbora          LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice         23.34   + 5.30
13. Pěluchová Daniela         CHC8851 C KOB Choceň                      24.37   + 6.33
14. Erbenová Karolína         JIL8851 C OK Jilemnice                    24.49   + 6.45
15. Zitková Radka             LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice         25.05   + 7.01
16. Stryková Kateřina         LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice         25.47   + 7.43
17. Válková Marcela           ZAM9154 C OB TJ Sokol Žamberk             27.31   + 9.27
18. Chládková Zuzana          ZAM9153 C OB TJ Sokol Žamberk             28.20   +10.16
19. Marešová Kristýna         LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice         30.21   +12.17
20. Khýnová Radka             ALB8750 C OOB Albrechtice nad Orlicí      33.25   +15.21
21. Jurcanova Brabora         XXX9999 C Test XXX                        52.06   +34.02
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D35C      2.10 km, 50 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.33         
 2. Kovářová Anna             CET7552 C TJ Loko Česká Třebová           17.18   + 0.45
 3. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     17.41   + 1.08
 4. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.49   + 1.16
 5. Chaloupská Pavlína        PHK7051 C OK 99 Hradec Králové            17.53   + 1.20
 6. Křivdová Lenka            CHC7251 C KOB Choceň                      18.06   + 1.33
 7. Růžičková  Kamila         PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            18.40   + 2.07
 8. Švadlenová Ivana          CHC7151 C KOB Choceň                      18.42   + 2.09
 9. Hájková Ludmila           CET7554 C TJ Loko Česká Třebová           19.00   + 2.27
10. Zlámalová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín              19.42   + 3.09
11. Rykalová Jitka            VAM7251 C OOB Vamberk                     19.45   + 3.12
12. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  22.11   + 5.38
13. Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice         23.05   + 6.32
14. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        24.06   + 7.33
15. Zemánková Eva             SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  24.43   + 8.10
16. Krpatová Zuzana           LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice         32.33   +16.00
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D35D      1.80 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Koutná  Alena             PHK7052 C OK 99 Hradec Králové            19.06         
 2. Šklíbová Jana             SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.29   + 0.23
 3. Chaloupková Lenka         CHC6951 C KOB Choceň                      20.03   + 0.57
 4. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               20.25   + 1.19
 5. Mrskočová Dana            LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice         21.08   + 2.02
 6. Divecká Růžena            SHK6753 C TJ Slavia Hradec Králové        22.22   + 3.16
 7. Netuková Hana             SHK7052 C TJ Slavia Hradec Králové        22.42   + 3.36
 8. Lamichová Iva             PHK6353 C OK 99 Hradec Králové            22.49   + 3.43
 9. Šišmová Hana              TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí       23.49   + 4.43
10. Kavalírová Zuzana         PHK6950 C OK 99 Hradec Králové            23.50   + 4.44
11. Semrádová Jitka           CHC6651 C KOB Choceň                      24.42   + 5.36
12. Chvátilová Pavlína        PHK7450 C OK 99 Hradec Králové            24.49   + 5.43
13. Kobližková Hana           ZAM5851 C OB TJ Sokol Žamberk             25.47   + 6.41
14. Frömmelová Dana           BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  25.52   + 6.46
15. Justová Jana              PHK6153 C OK 99 Hradec Králové            26.45   + 7.39
16. Chládková Eva             ZAM7051 C OB TJ Sokol Žamberk             26.52   + 7.46
17. Cabalková Ivana           ZAM6351 C OB TJ Sokol Žamberk             27.05   + 7.59
18. Valachová Jana            LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice         27.42   + 8.36
19. Rusinová Alena            BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  28.06   + 9.00
20. Vlachová Hana             VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         28.38   + 9.32
21. Langrová Monika           SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové        30.00   +10.54
22. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                 31.06   +12.00
23. Žáková Marcela            LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice         33.11   +14.05
24. Maňáková  Silvie          PHK7151 C OK 99 Hradec Králové            34.34   +15.28
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D45C      1.90 km, 50 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         19.24         
 2. Hindráková Martina        LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       20.27   + 1.03
 3. Hausvaterová Marcela      SHK6152 C TJ Slavia Hradec Králové        21.11   + 1.47
 4. Julínková Dana            LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice         21.26   + 2.02
 5. Mádlová Iva               SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králové        22.18   + 2.54
 6. Vilnerová Eva             LPU6054 C OK Lokomotiva Pardubice         22.27   + 3.03
 7. Zalabová Martina          SJC6657 C Sportcentrum Jičín              23.48   + 4.24
 8. Thýnová Ivana             SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové        25.11   + 5.47
 9. Novotná Iva               SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové        25.25   + 6.01
10. Tichá Jiřina              DOB6050 C KOB Dobruška                    29.43   +10.19
    Nýdrlová Eva              VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí          DISK         
    Šabatková Zdena           SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Kubíčková  Marcela        PHK6251 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D45D      1.80 km, 35 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nožková Dagmar            ZAM6251 C OB TJ Sokol Žamberk             22.18         
 1. Roudná Eva                LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice         22.18         
 3. Balcarová Eva             PHK5952 C OK 99 Hradec Králové            23.24   + 1.06
 4. Gazdačková Jana           SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové        23.56   + 1.38
 5. Kulová Jana               VAM6551 C OOB Vamberk                     24.49   + 2.31
 6. Egrtová Jitka             SHK6354 C TJ Slavia Hradec Králové        25.46   + 3.28
 7. Kalousová Dana            ZAM5951 C OB TJ Sokol Žamberk             25.48   + 3.30
 8. Veverková Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     32.33   +10.15
 9. Svobodová Eva             SHK5853 C TJ Slavia Hradec Králové        34.05   +11.47
10. Stulíková Zuzana          SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové        34.33   +12.15
11. Kubátová  Iva             PHK6552 C OK 99 Hradec Králové            37.30   +15.12
12. Filipová Dagmar           SHK5651 C TJ Slavia Hradec Králové        37.39   +15.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D55C      1.60 km, 40 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice         21.38         
2. Fejlková Alice            SHK5351 C TJ Slavia Hradec Králové        25.03   + 3.25
3. Martincová Helena         ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk             25.39   + 4.01
4. Nováková Jana             NPA5552 C SK LOB Nová Paka                28.26   + 6.48
5. Dusílková Marie           SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  31.26   + 9.48
6. Knoblochová Věra          VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         41.57   +20.19
   Kalibánová Jiřina         NPA5351 C SK LOB Nová Paka                 DISK         
   Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
D65C      1.50 km, 30 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Malá Marie                LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice         21.05         
2. Lhotská Hana              ZAM4651 C OB TJ Sokol Žamberk             22.02   + 0.57
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H10C      1.40 km, 20 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chaloupský Jakub          PHK0302 C OK 99 Hradec Králové            15.41         
 2. Tuma Matěj                SJC0202 C Sportcentrum Jičín              16.51   + 1.10
 3. Šabata Radek              SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.25   + 2.44
 4. Rücker Jan                HOR0201 C TJ Jiskra Hořice                18.46   + 3.05
 5. Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.55   + 3.14
 6. Franta Jonáš              SJC0201 C Sportcentrum Jičín              18.57   + 3.16
 7. Bárta Šimon               PHK0202 C OK 99 Hradec Králové            19.55   + 4.14
 8. Urban Dominik             STH0204 C SK Studenec                     20.28   + 4.47
 9. Štefan Vít                STH0202 C SK Studenec                     22.31   + 6.50
10. Vávra Jakub               HOR0202 C TJ Jiskra Hořice                23.06   + 7.25
11. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               24.10   + 8.29
12. Šišma Vojta               TYN0201 C OOB SK Týniště nad Orlicí       26.18   +10.37
13. Pipek Ondřej              LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice         29.17   +13.36
    Borský Jakub              LPU0306 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H10N      1.80 km, 50 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pokorný Dominik           SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.45         
2. Zeman Ladislav            VAM0202 C OOB Vamberk                     18.15   + 0.30
3. Grundman Viktor           CHC0301 C KOB Choceň                      20.33   + 2.48
4. Pavelec Matěj             NPA0501 C SK LOB Nová Paka                22.56   + 5.11
5. Plachetka Vojtěch         SRK0600 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.47   + 6.02
   Krpata Michal             LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
   Vybíral Jan               PHK0300 C OK 99 Hradec Králové            Vzdal         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H12C      1.70 km, 20 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Roudný Martin             LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice         12.36         
 2. Metelka  Ondřej           PHK0101 B OK 99 Hradec Králové            12.58   + 0.22
 3. Rusin Jan                 BRU0001 B Ulita-HOBRA Orienteering Broum  16.31   + 3.55
 4. Roudný Václav             LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice         17.48   + 5.12
 5. Konvalinka Jindřich       LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice         17.54   + 5.18
 6. Volák Ondřej              BRU0006 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  19.07   + 6.31
 7. Paleček Ondřej            SRK0103 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.35   + 6.59
 8. Tryzna Matěj              VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         21.18   + 8.42
 9. Kulhavý Tadeáš            LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice         21.49   + 9.13
10. Břeň Daniel               SJC0102 C Sportcentrum Jičín              22.03   + 9.27
11. Samek  Tomáš              PHK0001 C OK 99 Hradec Králové            24.37   +12.01
12. Karásek Matěj             SJC0001 B Sportcentrum Jičín              24.38   +12.02
13. Kolář Adam                BRU0104 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  24.52   +12.16
14. Kolář Jan                 BRU0101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  26.29   +13.53
15. Langr Jan                 SHK0101 C TJ Slavia Hradec Králové        27.23   +14.47
16. Zemánek Mikuláš           SRK0201 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  28.55   +16.19
17. Kynčl Vojtěch             JIL0101 C OK Jilemnice                    29.52   +17.16
18. Zalaba Tomáš              SJC0101 C Sportcentrum Jičín              30.57   +18.21
19. Jakeš Josef               TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí       32.04   +19.28
    Švadlena Michal           CHC0101 C KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H12D      1.40 km, 20 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kovář Lukáš               CET0102 C TJ Loko Česká Třebová           17.40         
2. Žák Michal                LPU0003 C OK Lokomotiva Pardubice         29.21   +11.41
3. Rusz Rostislav            KUN0101 C TJ Sokol Kunvald                30.21   +12.41
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H14C      1.80 km, 35 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandas Daniel             SRK9805 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  13.27         
 2. Starý Ondra               VRL9802 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         13.36   + 0.09
 3. Hájek Jakub               SHK9802 C TJ Slavia Hradec Králové        15.15   + 1.48
 4. Bendák Jan                LTU9801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       15.47   + 2.20
 5. Ferbr Jan                 SJC9902 B Sportcentrum Jičín              16.27   + 3.00
 6. Maňák Michal              PHK9801 B OK 99 Hradec Králové            16.33   + 3.06
 7. Pek Daniel                SHK9803 C TJ Slavia Hradec Králové        16.43   + 3.16
 8. Chvátil Šimon             PHK9908 C OK 99 Hradec Králové            17.20   + 3.53
 9. Žák Jan                   LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice         17.49   + 4.22
10. Killar Lukáš              LTU9901 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       17.52   + 4.25
11. Šklíba Michal             SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.54   + 4.27
12. Vídeňský Jakub            VAM9801 C OOB Vamberk                     18.52   + 5.25
13. Ryba David                SHK9902 B TJ Slavia Hradec Králové        19.20   + 5.53
14. Lauterbach David          ZAM9801 C OB TJ Sokol Žamberk             19.26   + 5.59
15. Borský Matěj              LPU9807 C OK Lokomotiva Pardubice         19.46   + 6.19
16. Šabata Milan              SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  21.53   + 8.26
17. Mašata Metoděj            PHK9905 B OK 99 Hradec Králové            22.07   + 8.40
18. Macko Lukáš               SJC9901 B Sportcentrum Jičín              22.25   + 8.58
19. Faltejsek Jan             PHK9802 C OK 99 Hradec Králové            23.20   + 9.53
20. Kubánek Jaroslav          SJC9803 C Sportcentrum Jičín              23.59   +10.32
21. Kučera Kryšpín            PHK9900 C OK 99 Hradec Králové            24.36   +11.09
22. Hůlek Matěj               PHK9904 C OK 99 Hradec Králové            26.17   +12.50
23. Soudek Ondřej             LPU9909 C OK Lokomotiva Pardubice         36.21   +22.54
    Locker Tomáš              SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Gebrt Jan                 SHK9801 B TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Křivda Tomáš              CHC9901 B KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H14D      1.70 km, 20 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Grundman Václav           CHC9902 C KOB Choceň                      19.33         
2. Kašpar Jan                TYN9801 C OOB SK Týniště nad Orlicí       34.33   +15.00
3. Burda Jan                 LPU9907 C OK Lokomotiva Pardubice         43.47   +24.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H16C      2.10 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové            12.26         
 2. Horáček Petr              PHK9602 A OK 99 Hradec Králové            13.16   + 0.50
 3. Lesák Jakub               ZAM9603 A OB TJ Sokol Žamberk             14.56   + 2.30
 4. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        16.11   + 3.45
 5. Semrád Ladislav           CHC9701 B KOB Choceň                      16.28   + 4.02
 6. Jurica Jan                LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice         17.04   + 4.38
 7. Kanta Martin              LPU9705 B OK Lokomotiva Pardubice         17.16   + 4.50
 8. Janeba Vladimír           CHC9602 B KOB Choceň                      17.38   + 5.12
 9. Zikmund Zdeněk            SJC9703 A Sportcentrum Jičín              17.40   + 5.14
10. Štál Jan                  SJC9601 A Sportcentrum Jičín              18.48   + 6.22
11. Valeš Martin              VAM9703 C OOB Vamberk                     27.59   +15.33
    Ježdík Václav             ZAM9605 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Dušek Martin              ZAM9602 B OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Vyskočil Štěpán           VAM9701 B OOB Vamberk                      DISK         
    Zlámal David              SJC9603 A Sportcentrum Jičín               DISK         
    Bezdíček Kryštof          LPU9706 B OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H16D      1.80 km, 35 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Míča Tomáš                LPU9707 C OK Lokomotiva Pardubice         23.48         
2. Frömmel Martin            BRU9801 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  26.38   + 2.50
3. Háp Ondřej                PHK9702 C OK 99 Hradec Králové            27.35   + 3.47
4. Martinec Michal           ALB9600 C OOB Albrechtice nad Orlicí      28.35   + 4.47
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H18C      2.20 km, 50 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      13.43         
2. Jiroušek Vít              SRK9402 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  14.50   + 1.07
3. Sháněl Jan                CHC9402 B KOB Choceň                      16.18   + 2.35
4. Kubelka Petr              LPU9504 C OK Lokomotiva Pardubice         17.02   + 3.19
5. Zelinka Jan               LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice         18.56   + 5.13
   Ptáček Martin             SRK9509 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
   Růžička Karel             PHK9502 B OK 99 Hradec Králové             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H21C      2.40 km, 50 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Polák Vlastimil           VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         18.02         
 2. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                 19.36   + 1.34
 3. Štregl Petr               VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         19.51   + 1.49
 4. Hladký Viktor             VAM8201 C OOB Vamberk                     21.45   + 3.43
 5. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               21.52   + 3.50
 6. Jirčák Ondřej             SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.17   + 5.15
 7. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ START Náchod                 23.29   + 5.27
 8. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               23.57   + 5.55
 9. Souček Michal             SHK9007 C TJ Slavia Hradec Králové        24.19   + 6.17
10. Kolář Radek               BRU6901 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  25.19   + 7.17
    Chrást Tomáš              STH7401 C SK Studenec                      DISK         
    Divecký František         SHK9301 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Chmelař Tomáš             SHK8501 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Záveský Marek             CET9001 C TJ Loko Česká Třebová            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H21D      2.10 km, 50 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smutný Šimon              VAM9301 C OOB Vamberk                     14.37         
 2. Šabatka Petr              LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice         15.38   + 1.01
 3. Kaštánek Petr             LPU8607 C OK Lokomotiva Pardubice         17.44   + 3.07
 4. Macl Jan                  LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice         18.43   + 4.06
 5. Tomalík Ondřej            SHK8904 C TJ Slavia Hradec Králové        23.04   + 8.27
 6. Kalousek Tomáš            ZAM8901 C OB TJ Sokol Žamberk             24.29   + 9.52
 7. Václavek Jan              LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice         26.32   +11.55
    Soucek Tomas              XXX82   C Test XXX                         DISK         
    Hudák Stanislav           VAM8403 C OOB Vamberk                      DISK         
    Sršeň Tomáš               VAM8001 C OOB Vamberk                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H35C      2.30 km, 50 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Koblic Jan                VAM7601 C OOB Vamberk                     15.43         
 2. Samek Petr                PHK7302 C OK 99 Hradec Králové            16.32   + 0.49
 3. Chaloupský David          PHK7103 C OK 99 Hradec Králové            16.54   + 1.11
 4. Slovák Miroslav           SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové        17.26   + 1.43
 5. Vandas Luděk              VAM6601 C OOB Vamberk                     17.32   + 1.49
 5. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        17.32   + 1.49
 7. Háp Pavel                 PHK7101 C OK 99 Hradec Králové            18.54   + 3.11
 8. Valach Petr               LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice         20.03   + 4.20
 9. Kronika Miroslav          YYY     C                                 21.02   + 5.19
10. Charvát František         SHK7501 C TJ Slavia Hradec Králové        21.42   + 5.59
11. Tryzna Pavel              VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         25.32   + 9.49
    Filip Libor               VAM7101 C OOB Vamberk                      DISK         
    Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Háp Petr                  PHK7201 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Killar Marek              LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H35D      2.00 km, 50 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šklíba Jan                SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.27         
 2. Langr Jan                 SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové        17.00   + 1.33
 3. Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.32   + 2.05
 4. Chvátil Jiří              PHK7200 C OK 99 Hradec Králové            18.53   + 3.26
 5. Volák Pavel               BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  19.01   + 3.34
 6. Filip Aleš                SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králové        19.49   + 4.22
 7. Faltejsek Pavel           PHK7003 C OK 99 Hradec Králové            20.15   + 4.48
 8. Lux Zdeněk                KUN6201 C TJ Sokol Kunvald                20.57   + 5.30
 9. Imlauf Martin             SNA6301 C TJ START Náchod                 21.07   + 5.40
10. Hauptfleisch Roman        SRK6603 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  21.22   + 5.55
11. Svoboda Miloslav          SHK5901 C TJ Slavia Hradec Králové        21.44   + 6.17
12. Rusz Roman                KUN7201 C TJ Sokol Kunvald                21.49   + 6.22
13. Novotný Pavel             SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové        22.08   + 6.41
14. Müller Robert             SHK6901 C TJ Slavia Hradec Králové        22.23   + 6.56
15. Koutný  Pavel             PHK7108 C OK 99 Hradec Králové            22.28   + 7.01
16. Macháček Lubomír          LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice         22.29   + 7.02
17. Šišma Pavel               TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí       22.59   + 7.32
18. Frömmel Miroslav          BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  24.26   + 8.59
19. Šváb Pavel                BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  24.46   + 9.19
20. Kašpar Václav             TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí       24.52   + 9.25
21. Rusin Jan                 BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  24.56   + 9.29
22. Vojtěch Libor             HOR7303 C TJ Jiskra Hořice                26.08   +10.41
23. Chaloupka Stanislav       CHC6703 C KOB Choceň                      27.16   +11.49
24. Puš Roman                 STH7501 C SK Studenec                     27.27   +12.00
25. Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové            29.42   +14.15
26. Kohout Josef              SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové        30.02   +14.35
    Borovička Tomáš           ZAM7001 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Šrámek Petr               SRK6801 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Cibulka Radek             LPU     C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Levý Tomáš                ZAM6801 C OB TJ Sokol Žamberk             Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H45C      2.20 km, 50 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smutný Michal             VAM6201 C OOB Vamberk                     16.52         
 2. Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                16.55   + 0.03
 3. Uvizl Ivan                STH5801 C SK Studenec                     17.49   + 0.57
 3. Růžička  Ivan             PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            17.49   + 0.57
 5. Jakeš Josef               TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí       17.50   + 0.58
 6. Křivda Ivan               CHC6701 C KOB Choceň                      18.46   + 1.54
 7. Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice         19.19   + 2.27
 8. Fikejs Vladimír           ZAM5702 C OB TJ Sokol Žamberk             19.36   + 2.44
 9. Horák Jiří                LTU5802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       20.44   + 3.52
10. Půlpán Roman              CHC6501 C KOB Choceň                      21.25   + 4.33
11. Petržela Pavel            LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       21.43   + 4.51
12. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        22.13   + 5.21
13. Vávra Martin              HOR6302 C TJ Jiskra Hořice                22.18   + 5.26
14. Vávra Radek               HOR6301 C TJ Jiskra Hořice                22.43   + 5.51
15. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         23.39   + 6.47
16. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         25.39   + 8.47
17. Zalaba Jindřich           SJC6603 C Sportcentrum Jičín              28.08   +11.16
    Hostaš Zdeněk             VAM6403 C OOB Vamberk                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H45D      1.90 km, 35 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rykala Karel              VAM6401 C OOB Vamberk                     17.27         
 2. Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové            17.58   + 0.31
 3. Cinkan Zdeněk             LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice         18.14   + 0.47
 4. Grundman Martin           CHC5801 C KOB Choceň                      18.23   + 0.56
 5. Záveský Richard           CET6301 C TJ Loko Česká Třebová           19.18   + 1.51
 6. Novák Jiří                VAM6301 C OOB Vamberk                     20.02   + 2.35
 7. Balcar  Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové            20.21   + 2.54
 8. Andrš Milan               ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk             20.22   + 2.55
 9. Jelínek Roman             CHC6301 C KOB Choceň                      20.24   + 2.57
10. Krejčí Jaroslav           LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       20.26   + 2.59
11. Tupec Jiří                VAM5801 C OOB Vamberk                     20.27   + 3.00
12. Divecký Josef             SHK6102 C TJ Slavia Hradec Králové        20.29   + 3.02
13. Řehák Pavel               SJC6001 C Sportcentrum Jičín              20.35   + 3.08
14. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         20.36   + 3.09
15. Zákravský Zdeněk          SNA5702 C TJ START Náchod                 20.46   + 3.19
16. Kment Libor               LPU6703 C OK Lokomotiva Pardubice         21.13   + 3.46
17. Bendák Petr               LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       21.46   + 4.19
18. Sáňka Bedřich             LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice         23.15   + 5.48
19. Souček Pavel              PHK5503 C OK 99 Hradec Králové            24.21   + 6.54
20. Janeba Petr               CHC6001 C KOB Choceň                      26.16   + 8.49
21. Černý Petr                ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí      26.54   + 9.27
22. Semrád Pavel              CHC6602 C KOB Choceň                      28.34   +11.07
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H55C      1.70 km, 40 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Švadlena Jiří             CHC4601 C KOB Choceň                      14.47         
 2. Vondrouš  Jaroslav        PHK5201 C OK 99 Hradec Králové            14.58   + 0.11
 3. Rejmont Milan             LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       15.56   + 1.09
 4. Šroler Zdeněk             KUN5201 C TJ Sokol Kunvald                16.12   + 1.25
 5. Knobloch Jindřich         VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         16.44   + 1.57
 6. Tichý Boris               DOB5500 C KOB Dobruška                    17.02   + 2.15
 7. Pohl Zdeněk               SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.06   + 2.19
 8. Novák Karel               NPA5001 C SK LOB Nová Paka                18.05   + 3.18
 9. Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK LOB Nová Paka                18.38   + 3.51
10. Farář Jaroslav            VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         18.40   + 3.53
11. Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.50   + 4.03
12. Štregl Tomáš              VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         20.56   + 6.09
13. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               22.19   + 7.32
14. Čípa Jiří                 CET5002 C TJ Loko Česká Třebová           22.46   + 7.59
15. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         47.30   +32.43
    Stárek Jiří               SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H55D      1.80 km, 35 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šponar Josef              ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk             21.34         
 2. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         22.34   + 1.00
 3. Rybička Jan               CET5001 C TJ Loko Česká Třebová           22.35   + 1.01
 4. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              26.30   + 4.56
 5. Pilgr Bohuslav            CET5101 C TJ Loko Česká Třebová           26.51   + 5.17
 6. Šabatka Petr              SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové        27.16   + 5.42
 7. Daníček Josef             SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  36.17   +14.43
 8. Malátek Jaroslav          VAM4801 C OOB Vamberk                     40.25   +18.51
    Tobiška Václav            ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk              DISK         
    Stulík Jiří               SHK5701 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H65C      1.50 km, 20 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.13         
2. Seidl Karel               SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.17   + 2.04
3. Sokolář Zdeněk            SNA4501 C TJ START Náchod                 20.12   + 4.59
4. Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové            20.57   + 5.44
5. Málek Josef               LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice         23.26   + 8.13
6. Čepelka Petr              LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice         23.41   + 8.28
7. Weber  Petr               PHK3901 C OK 99 Hradec Králové            33.21   +18.08
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
H65D      1.50 km, 20 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
HDR      1.90 km, 50 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Holubářová Viktorie       KUN0551 C TJ Sokol Kunvald                13.45         
 2. Háp Matěj                 PHK0501 C OK 99 Hradec Králové            14.59   + 1.14
 3. Koblic Jan                VAM0400 C OOB Vamberk                     15.05   + 1.20
 4. Moskvová Agáta            ZLH0551 C OOB TJ Zlaté Hory               15.08   + 1.23
 5. Sršňová Natálie           VAM0799 C OOB Vamberk                     16.00   + 2.15
 6. Koblic Martin             VAM0601 C OOB Vamberk                     16.13   + 2.28
 7. Doucha Martin             SNA0501 C TJ START Náchod                 16.18   + 2.33
 8. Bártová Alžběta           LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice         16.20   + 2.35
 9. Katera David              XXX0001 C Test XXX                        17.09   + 3.24
10. Mila Eliska               TYN0000 C OOB SK Týniště nad Orlicí       18.50   + 5.05
11. Bracha Filip              HOR0401 C TJ Jiskra Hořice                19.05   + 5.20
12. Kadaně Marek              LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice         19.41   + 5.56
13. Košťálková Žofie          CHC0452 C KOB Choceň                      20.38   + 6.53
14. Pecen Dominik             HOR0000 C TJ Jiskra Hořice                20.49   + 7.04
15. Lesak Lukas               ZAM0000 C OB TJ Sokol Žamberk             21.30   + 7.45
16. Stantejsky Vojtech        CET0000 C TJ Loko Česká Třebová           22.07   + 8.22
17. Netuková Anežka           SHK0750 C TJ Slavia Hradec Králové        22.55   + 9.10
18. Zitková Andrea            LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice         23.57   +10.12
19. Stryková Johana           LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice         27.52   +14.07
20. Venclova Aneta            XXX0004 C Test XXX                        28.21   +14.36
21. Weber Adam                PHK0401 C OK 99 Hradec Králové            28.54   +15.09
22. Šlajs Tomáš               CHC03   C KOB Choceň                      31.51   +18.06
23. Macháčková Tereza         LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice         34.48   +21.03
24. Macháčková Kateřina       CHC0951 C KOB Choceň                      35.02   +21.17
25. Martinkova Anna           XXX0003 C Test XXX                        36.13   +22.28
26. Zitková Veronika          LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice         43.46   +30.01
27. Sviglerova Anna           LPU0900 C OK Lokomotiva Pardubice         50.26   +36.41
28. Švíglerová Kateřina       LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice         50.27   +36.42
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.06.2012 11:23
23.06.2012 Oblastní žebříček
P      1.90 km, 30 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rücker Petr               HOR6500 C TJ Jiskra Hořice                17.31         
 2. Novotný Matěj             ZAM9802 C OB TJ Sokol Žamberk             21.24   + 3.53
 3. Hulek Tomas               XXX0000 C Test XXX                        21.29   + 3.58
 4. Fejlek Vojtěch            SHK5202 C TJ Slavia Hradec Králové        21.33   + 4.02
 5. Nesvacil Milan            VR      C                                 22.59   + 5.28
 6. Kobr Jonas                VR      C                                 23.51   + 6.20
 7. Kostalkova Blanka         CHC0000 C KOB Choceň                      25.42   + 8.11
 8. Holecek Petr              XXX0010 C Test XXX                        26.35   + 9.04
 9. Kašparová Eva             TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí       27.11   + 9.40
10. Kašpar Michal             TYN9502 C OOB SK Týniště nad Orlicí       27.22   + 9.51
11. Smoradová Barbora         SHK     C TJ Slavia Hradec Králové        28.23   +10.52
12. Novotná Jitka             ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory               28.33   +11.02
13. Hladka Petra              VAM0011 C OOB Vamberk                     29.28   +11.57
14. Brácha Martin             HOR7301 C TJ Jiskra Hořice                29.34   +12.03
15. Hrnčířová Lenka           STH     C SK Studenec                     31.51   +14.20
16. Filipi Markéta            LPU     C OK Lokomotiva Pardubice         33.15   +15.44
17. Pipkova Tana              XXX0011 C Test XXX                        36.10   +18.39
18. Janata Daniel             ZAM0002 C OB TJ Sokol Žamberk             39.53   +22.22
19. Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  44.04   +26.33
20. Švábová Michaela          BRU6851 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  50.01   +32.30
    Bouchalova Justyna....... XXX0005 C Test XXX                         DISK         
    Málková Naďa              SRK7550 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------